Triatlon Terheijden 2022
Eindelijk, na twee jaar afwezigheid ging triatlon Terheijden dit jaar wél door! Op zondag 12 juni stonden we al ruim op tijd klaar voor de 1/8 en voor de 1/4 triatlon.
De 1/8 startte al vroeger in de ochtend, om kwart voor negen. Vanaf de roeivereniging in Terheijden 500m zwemmen in de Mark, daarna rennen naar de transitiezone om de fiets te pakken voor één ronde van 20km door het dorp en de omgeving. Pittige rit met flinke wind, die op grote stukken van het parcours tegen stond. En na die fietsronde de snelle wissel naar het loopgedeelte. Superprestaties van alle sporters!
Rond half twaalf startte de kwart triatlon. Ook vanaf de roeivereniging, 1km zwemmen, twee rondes van 20km op de fiets, en afsluitend de 10km lopen. Pittig met die wind en met de zon die de straten inmiddels al flink warm had opgewarmd.